Apie mus

Stilinga24.lt – internetinė ir fizinė moteriškų drabužių parduotuvė. Pas mus rasite stilingų suknelių, švarkelių, sijonų ir kostiumėlių stilingoms ir savimi pasitikinčioms moterims ir merginoms.

Kiekvienai merginai ir moteriai puikiai atrodyti yra labai svarbu tiek kasdien darbe, tiek leidžiant laisvalaikį su draugais ir švenčių metu. Puiki išvaizda suteikia pasitikėjimo savimi. O pasitikėjimas savimi – kertinis sėkmės požymis. Stilinga24.lt suteikia galimybę puikiai atrodyti tam neišleidžiant didelių pinigų.

Parduotuvėje siūlomi drabužiai įvairaus amžiaus ir matmenų moteriškos lyties atstovėms. Dydžių asortimentas platus – nuo XS (34) iki 12XL (62) dydžio. Visus drabužius galima rasti tiek fizinėje, tiek internetinėje parduotuvėje. Abejojančios dėl dydžio internetinėje parduotuvėje gali ateiti pasimatuoti patikusio drabužio į fizinę parduotuvę.

Parduodami drabužiai pagaminti Lietuvoje ir Lenkijoje. Prekiaujame tokių lietuviškų prekės ženklų, kaip „Mada Stilius“, „MSD collection“ drabužiais. Parduodamų lenkiškų prekės ženklų drabužiai: „Numoco“, „Lemoniade“, „Merribel“, „MOE“. Prekių asortimentas didelis, prekės kokybiškos, kainos neaukštos.

Visos parduodamos prekės yra parduotuvėje (ne „drop shipping“), todėl prekių pristatymo laikas yra vos keletas dienų (priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo). Visų prekių kokybė prieš parduodant patikrinama.

Atsakymai į pirkėjoms kilusius klausimus galimi tiek gyvai fizinėje parduotuvėje, tiek naudojant internetinėje parduotuvėje esančią kontaktinę formą ar tiesiog elektroniniu paštu. Taip pat atsakome į klientėms kilusius klausimus, gautus „Facebook“. Klientes galime pakonsultuoti tiek dėl prekių matmenų, tiek dėl medžiagos ar kitų kilusių klausimų.

Mūsų vizija – būti patogiausia drabužių parduotuve moterims, turinčia geriausią aptarnavimą.

Mūsų misija – padėti kiekvienai klientei rasti jai patį tinkamiausią drabužį.

Mūsų tikslas – stilingos, savimi pasitikinčios ir puikiai besijaučiančios moterys ir merginos.