Prekių pristatymas

Klientų patogumui teikiame keletą prekių pristatymo galimybių Lietuvoje. Prekės išsiunčiamos pirkėjui jo pasirinktu pristatymo būdu kitą darbo dieną nuo apmokėjimo už prekę gavimo.

Pirmasis prekių pristatymo būdas - pristatymas į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą. Prieš jį  renkantis rekomenduojame įsitikinti ar netoliese Jūsų yra terminalas. Pasitikrinti galite čia. Pristatymo laikas - 2-3 darbo dienos nuo apmokėjimo už prekę gavimo dienos. Pristatymo kaina - 3 EUR.

lp-ekspress-pristatymas

Antrasis prekių pristatymo būdas - pristatymas į OMNIVA paštomatą. Prieš jį renkantis rekomenduojame įsitikinti ar netoliese Jūsų yra paštomatas. Pasitikrinti galite čiaPristatymo laikas - 2-3 darbo dienos nuo apmokėjimo už prekę gavimo dienos. Pristatymo kaina - 3 EUR.

Trečiasis prekių pristatymo būdas - prekės pristatymas į artimiausią Lietuvos pašto skyrių. Pristatymo laikas - 2-4 darbo dienos nuo apmokėjimo už prekę gavimo dienos. Pristatymo kaina - 3 EUR.

lietuvos-paštas-pristatymas

Prekių grąžinimas

Jei mūsų internetinėje parduotuvėje nusipirkta prekė Jums netinka, ją galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės pirkimo, pateikus prekės pirkimą patvirtinantį dokumentą. Prekė turi būti nenaudota.

Netikusią prekę galima grąžinti į mūsų fizinę parduotuvę jos darbo metu arba atsiųsti mums vienu iš aukčiau nurodytų būdų. Prekės siuntimas nėra kompensuojamas.